واحدهای انتشارات

انتشارات گروه رؤیای پارسیان با دارا بودن كادر مجرب در واحد‌های مختلف تحقیق و توسعه، ترجمه، امور اجرایی (حروف‌چینی، صفحه‌آرایی)، ویراستاری (فنی، ادبی، تخصصی و علمی) و امور گرافیكی و طراحی (متن و جلد) تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا  ازهرجهت كتاب‌های نفیس و ارزنده‌ای را در اختیار خیل عظیم خوانندگان قرار دهد.

بخش تحقیق و توسعه

در عصر امروز نمي‌توان بدون تحقيق به‌قصد نوآوري در دنياي كار موفق بود. شناخت امكاناتي كه جهان پيرامون در اختيار ما مي‌گذارد، راهگشای توسعه است و در عرصه نشر نیز این مطلب صحت دارد.

 
 

بخش ترجمه

انتشارات رؤیای پارسیان با به‌کارگیری برترین و مجرب­ترین مترجمان در زیان­های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، روسی و ترکی، به ارائه ترجمه­ای باکیفیت متعهد هست.

بخش توزیع

توزیع مناسب و اصولی کتاب نقش غیرقابل‌انکاری در اقبال آن در سطح جامعه و دسترسی تمامی افراد به آن ایفا می­نماید. در حال حاضر سراسر كشور تحت پوشش سيستم توزيع اين انتشارات قرار دارد.

بخش طراحی

گروه طراحی و صفحه‌آرایی انتشارات رؤیای پارسیان باسابقه فعالیت در مؤسسات انتشاراتی پر قدمت و موفق و همچنین سابقه فعالیت انفرادی، بهترین کیفیت طراحی و صفحه‌آرایی ممکن را برای تکمیل جذابیت کتاب­های تولیدی علاوه بر محتوای جذاب و خواندنی ارائه می­دهد.

 
 

بخش ویراستاری​

برترین و مجرب­ترین ویراستاران به تصحیح، ویرایش و نمونه‌خوانی موارد ترجمه می­پردازند و حاصل کار متنی روان، شیرین و ساده است.