انتشارات رویای پارسیان يكي از موفق‌ترين ناشران مستقل ايران است. محصولات ما شامل کتابچه‌ها، جزوات، بروشورها، کتب مرجع و موارد بسیار دیگری می‌شود که در دو قالب چاپی و الکترونیکی عرضه می‌گردند. تنوع ارزش اصلی انتشارات ماست و ما نسبت به خلق محیط کاری متنوع متعهد می‌باشیم. همچنان که رقابت جهانی افزایش می‌یابد، تعهد ما نسبت به ایجاد یک محیط کاری جامع و متنوع در موفقیت آینده ما نقشی خطیرتر می‌یابد. در عرصه جهان امروز که روز به روز بر جنبه بین‌المللی آن افزوده می‌شود، ویژگی‌ها، دیدگاه‌ها، ایده‌‌ها و سوابق گوناگونی که کارکنان ما عرضه می‌کنند امکان دسترسی به جایگاهی پیشتاز در پیش بینی آینده و پیشی گرفتن از نیازها و خواسته های مشتریان خود را برای ما فراهم می‌سازد.

نشر بنا به تعریف، فرایند تولید و توزیع آثار ادبی، موسیقی یا اطلاعات به عموم مردم است. این اصطلاح در گذشته به توزیع آثار چاپی همچون کتاب‌ها و روزنامه‌ها اطلاق می‌گردید؛ اما با ظهور سیستم‌های اطلاعاتی دیجیتال و اینترنت، دامنه نشر گسترش یافت و منابع الکترونیکی همچون نسخه‌های الکترونیکی کتاب‌ها و مقالات دورهای و همچنین پایگاه‌های اینترنتی را نیز دربرمی‌گیرد. صنعت نشر هم اکنون به یکی از صنایع اصلی در جهان مبدل گشته است. انتشارات ما به پشتوانه موفقیت در سطح کشوری و دارا بودن نیروهای متخصص و مجرب در زمینه ارتباطات بین‌المللی، در پی خدمت رسانی در بازار بین‌المللی است.

ما به ایده‌های نگارشی فوق العاده موفق خود و همچنین استاندارهای سطح بالای خلاقیت و ابتکار و تولید، قیمت‌های مناسب و تیم اداری و فروش مجرب و متعهد خود که برای نیازها و علایق مخاطبان ما اهمیت فراوانی قائل هستند می‌بالیم. بلوغ و پختگی تنها از گذر زمان حاصل نمی‌شود بلکه ماحصل دانش و خرد نیز هست. هرچند انتشارات رویای پارسیان دارای عمر چندانی نیست، اما به سبب تخصص و تجربه و شناخت عمیق از بازار نشر و نیازهای جامعه عملکرد بسیار موفقیت آمیزی داشته است. انتشارت رویای پارسیان نسبت به نشر کتب مختلف با کیفیت بالا به منظور اشاعه دانش از ایران به سراسر جهان متعهد است.

زیرساخت

انتشارات رویای پارسیان دارای شبکه‌های گسترده با شعبه‌های بسیار در سرتاسر کشور است. ما ضمن به کارگیری فناوری‌های روز به منظور پاسخگویی به ضروریات و الزامات نشر مدرن، دارای زیر ساخت تولیدی کاملا کامیپوتری می‌باشیم.

فعالیتها

بخش اعظم فعالیتهای ما تاکنون در زمینه ارائه اطلاعات و خدمت رسانی به دانش آموزان، دانشجویان، افراد جویای کار و همواره در جستجوی دانش بوده است و از این جهت به خود می‌بالیم. ما مطالب آموزشی و مجموعه آنلاین منابع آموزشی و حرف‌های خود را در قالب تمامی رسانه‌ها منتشر می‌کنیم. حوزه کاری انتشارات ما آموزش و پژوهش، روانشناسی، کودک، ادبیات، فلسفه، آموزش زبان، فنی مهندسی، کمک درسی و بسیاری موضوعات دیگر را دربرمی‌گیرد. تنوع مشاهده شده در حوزه‌های فعالیت انتشارت بار دیگر بازتابی است از تنوع موجود در ساختار و زیرمجموعه‌های گروه بین‌المللی حکمت آفرین نوین پارسیان که با هدف اصلی بهبود زندگی بشری پایه گذاری شده است و در بخش انتشارات دستیابی به این مهم از طریق اطلاع رسانی و برآوردن عطش تشنگان دانش و معرفت حاصل میگردد.

واحدهای انتشاراتی گروه بین المللی حکمت آفرین نوین پارسیان با هدف نشر و گسترش منابع تخصصی، آموزشی و در راستاي تحقق برنامه‌هاي ترويجي، فرهنگي و توسعهاي، فعاليت‌هاي خود را در حوزه نشر كتاب از سال 1387 آغاز نموده که با اخذ مجوز انتشارات رویای پارسیان از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در سال 1390 این فعالیت‌ها به صورت تخصصی و متمرکزتری ادامه یافته است. انتشارات رویای پارسیان در طی این سالیان با بهره‌مندی از الطاف الهی و برخورداری از کادر مجرب و اهل قلم و همچنین بهره گیری از تجارب ارزشمند اساتید و متخصصین نام‌آور در عرصه مدیریت به این اهم نائل آمده است که همچنان پرتوان و استوار به حیات فرهنگی خود ادامه دهد و دامنه فعالیتهای خویش را در مقوله‌های مختلف بسط دهد

انتشارات رویای پارسیان كانونی را به وجود آورده كه ماحصل آن تألیف، ترجمه و تدوین کتبی است كه پاسخگوی نیازهای نسل آتیه ساز امروز می‌باشد. در راستای كسب جايگاه متمايز ، انتشارات رویای پارسیان توان خویش را در راستای تأمين نيازهای به روز جامعه فرهنگي و علمی كشور در كليه سطوح با تأكيد بر ارتقاي كيفيت در محصولات و تمرکز ويژه به کتب اختصاصی فرصتهای شغلی، تحصیلی و شیوه‌های اخذ اقامت کشورهای مختلف و چاپ و نشر مقاله، بروشور و همچنین لوح‌های آموزشی در این زمینه به کار گرفته است.

انتشارات رویای پارسیان با در اختیار داشتن امکانات مدرن و پیشرفته و با بهره مندی از توان فنی و ظرفیت‌های موجود، بستری مناسبی را جهت ارائه و نشر کتب فراهم نموده است. آرزو و خواسته قلبی کادر مجموعه نوین پارسیان همواره ارائه بهترین کیفیت، نازلترین قیمت در تولید و خدمت رسانی به جامعه علمی و فرهنگی بلاخص دانشگاهی می‌باشد.

در طی سالیان این مجموعه همواره مورد همراهی و مساعدت اصحاب قلم و پژوهشگران در راستای خدمت رسانی به دانشگاهیان،دانش پژوهان و جامعه علمی کشور و انتقال علم و تجربه به فرزندان این مرزبوم که مدیران آینده و سازندگان پله‌های ترقی، پیشرفت و خودکفایی کشور جمهوری اسلامی ایران هستند بوده است. انتشارات رویای پارسیان با هدف پاسخگویی به نیازهای قشر دانشجویان ایران زمین پدید آمد اما با گذر زمان، دامنه فعالیت این موسسه نشر بسی گسترده شد، به طوری که در حال حاضر با ارائه نفیس‌ترین کتب کاربردی و به‌روز در حوزه‌های آموزشی، دانشگاهی، تخصصی، روانشناسی، کودک، داستانی، فنی مهندسی، آموزش زبان، زندگینامه، فلسفه، مدیریت و توسعه مهارت‌های فردی و سازمانی در خدمت دوستداران اهل کتاب و قلم میباشد. از جمله فعالیتهای جنبی انتشارات میتوان به شرکت در همایش‌ها و نمایشگاه‌های داخلی و برون مرزی و همچنین برپایی نمایشگاه اشاره نمود.

انتشارات رویای پارسیان همواره در پی انعکاس خدمات ارائه شده در موسسه بین‌المللی نوین پارسیان و ارائه بخشی از دستاورد‌های این مجموعه بوده است.

از جمله حوزه‌های فعالیت و عناوین منتشر شده توسط این موسسه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کار، تحصیل و زندگی در کشورهای مختلف
 • معرفی فرصت‌های شغلی و تحصیلی در تمامی کشورهای جهان
 • روانشناسی و امور تربیتی
 • بازاریابی و فروش
 • مدیریت
 • کتاب‌های آمادگی كنكور در كلیه رشته‌‌های گروه پزشكی، فنی و مهندسی و مدیریت در مقاطع تحصیلی مختلف
 • کتب آموزش زبان‌های خارجی در کلیه سطوح
 • انتشار جزوات و کتب تخصصی دوره‌های کوتاه مدت و بلند مدت ویژه موسسه
 • کتاب‌های داستانی
 • کتاب‌های دو زبانه
 • کتاب‌های مصور ویژه کودکان
 • زندگینامه