قوانین و مقررات

انتشارات رویای پارسیان به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکلات احتمالی قوانین را جهت فعالیت در سایت وضع نموده است که از کاربران گرامی تقاضا داریم قبل از اقدام به عضویت در سایت و فعالیت در آن این قوانین را مطالعه نموده و تنها در صورتی به عضویت و فعالیت در سایت اقدام نمایند که این قوانین را کاملا پذیرفته و به آنها احترام بگذارند.

الف-  اعضاء مجاز به انتشار مطالبی خارج از حوزه فرهنگ، اطلاعات محرمانه، مطالب نفرت‌آمیز، توهین به قومیت‌ها، بی‌حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی، غیر اخلاقی و غیر قانونی برروی سایت نیستند.

ب- مجموعه انتشارات رویای پارسیان خود را در نگهداری اطلاعات شخصی کاربران، همچون نشانی پست الکترونیکی و …، پایبند می‌داند. لطفا در انتشار اطلاعات خود در پست‌ها دقت لازم را به عمل آورید. کاربران نباید اطلاعاتی را که فکر می کنند حساس هستند برروی سایت قرار دهند.  

ج-. مجموعه انتشارات رویای پارسیان خود را مجاز به کنترل مطالبی که به صورت عمومی بر رویسایت قرار داده شوند می‌داند ولی خود را ملزم به این مسئله نمی‌داند. مسئولیت کلی مطالب قرارداده شده روی سایت به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نباید مطالب نامناسب را در قسمت های مختلف سایت قرار دهند. در صورتی که نویسنده، قوانین سایت یا کشور را نادیده بگیرد درصورت نیاز، اطلاعات وی در اختیار مراجع ذیصلاح قرار می‌گیرد.

د – عکس‌هایی که برای پروفایل و یا نظرات استفاده می‌شود، در صورت قرار گرفتن جزء هر یک از موارد زیر، حذف می شود: 

  1. غیراخلاقی
  2. پوشش‌کم و نامناسب
  3. عکس دیگران (تصویر پروفایل)
  4. نامرتبط با موضوعات فرهنگی
  5. ترسناک و دلهره آور
  6. توهین آمیز

کاربرانی که نسبت به قوانین سایت بی‌توجهی نمایند ، از طرف مدیریت مسدود خواهند شد.

عضویت شما در سایت به منزله پذیرفتن کلیه قوانین می باشد.