درباره ما

انتشارات رویای پارسیان يكي از موفق‌ترين ناشران مستقل ايران است. محصولات ما شامل کتابچه‌ها، جزوات، بروشورها، کتب مرجع و موارد بسیار دیگری می‌شود که در دو قالب چاپی و الکترونیکی عرضه می‌گردند. تنوع ارزش اصلی انتشارات ماست و ما نسبت به خلق محیط کاری متنوع متعهد می‌باشیم. همچنان که رقابت جهانی افزایش می‌یابد، تعهد ما نسبت به ایجاد یک محیط کاری جامع و متنوع در موفقیت آینده ما نقشی خطیرتر می‌یابد. در عرصه جهان امروز که روز به روز بر جنبه بین‌المللی آن افزوده می‌شود، ویژگی‌ها، دیدگاه‌ها، ایده‌‌ها و سوابق گوناگونی که کارکنان ما عرضه می‌کنند امکان دسترسی به جایگاهی پیشتاز در پیش بینی آینده و پیشی گرفتن از نیازها و خواسته های مشتریان خود را برای ما فراهم می‌سازد.

 

  • کتاب‌های مصور ویژه کودکان
  • زندگینامه
  • کتاب‌های دو زبانه
  • کتاب‌های داستانی
  • کتب آموزش زبان‌های خارجی
  • بازاریابی و فروش

رسالت ما

انتشارات رویای پارسیان كانونی را به وجود آورده كه ماحصل آن تألیف، ترجمه و تدوین کتبی است كه پاسخگوی نیازهای نسل آتیه ساز امروز می‌باشد. در راستای كسب جايگاه متمايز ، انتشارات رویای پارسیان توان خویش را در راستای تأمين نيازهای به روز جامعه فرهنگي و علمی كشور در كليه سطوح با تأكيد بر ارتقاي كيفيت در محصولات و تمرکز ويژه به کتب اختصاصی فرصتهای شغلی، تحصیلی و شیوه‌های اخذ اقامت کشورهای مختلف و چاپ و نشر مقاله، بروشور و همچنین لوح‌های آموزشی در این زمینه به کار گرفته است.

فعالیتها

بخش اعظم فعالیتهای ما تاکنون در زمینه ارائه اطلاعات و خدمت رسانی به دانش آموزان، دانشجویان، افراد جویای کار و همواره در جستجوی دانش بوده است و از این جهت به خود می‌بالیم. ما مطالب آموزشی و مجموعه آنلاین منابع آموزشی و حرف‌های خود را در قالب تمامی رسانه‌ها منتشر می‌کنیم. حوزه کاری انتشارات ما آموزش و پژوهش، روانشناسی، کودک، ادبیات، فلسفه، آموزش زبان، فنی مهندسی، کمک درسی و بسیاری موضوعات دیگر را دربرمی‌گیرد. تنوع مشاهده شده در حوزه‌های فعالیت انتشارت بار دیگر بازتابی است از تنوع موجود در ساختار و زیرمجموعه‌های گروه بین‌المللی حکمت آفرین نوین پارسیان که با هدف اصلی بهبود زندگی بشری پایه گذاری شده است و در بخش انتشارات دستیابی به این مهم از طریق اطلاع رسانی و برآوردن عطش تشنگان دانش و معرفت حاصل میگردد.